KRAETZER - velkoobchod s obalovým materiálem

Úvod E-shop Sortiment Autodoprava Dodací podmínky Profil firmy Kontakty

Sortiment

Vázací pásky

obrázek
Významnou předností páskování je výsledná nízká cena a dosahovaná pevnost fixace. Dle druhu použitého zboží můžete standardně volit pásky pevnosti od 620 N do 3500 N, extrémně až 50 000 N. Je to tradičně spolehlivá a vždy dostupná metoda balení a fixace zboží.

obrázek
Polypropylenové (PP) vázací pásky jsou vyráběny moderní technologií s vysokou pevností a malou hmotností usnadňující manipulaci. Zaoblené hrany pásky nepoškozují povrch zboží. PP pásky jsou vyráběny z materiálů plně recykolvatelných.

obrázek
Polyesterové (PES) pásky vynikají vysokou pevností v tahu. Proto je možné jejich použití i pro mimořádně těžké náklady. PES pásky jsou měkké a šetrné. Nepoškozují povrchovou úpravu výrobků a vyznačují se odolností vůči vnějším vlivům.

obrázek
Ocelové vázací pásky jsou tradiční, osvědčené pásky. Vyznačují se vysokým stupněm zajištění materiálu při přepravě a manipulaci. Při páskování ocelovými vázacími páskami není potřeba žádných spon, práce je tak snadnější a rychlejší. Využívají se hlavně pro páskování velmi těžkých materiálů.

V naší nabídce také najdete odvíječe na ocelové vázací pásky.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

 
Copyright © 2009  ·  Levné-obaly.cz | KRAETZER - velkoobchod  ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz